Czy masz ukończone 18 lat?
alt-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny kaapvino.pl mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0
Pokaż/Ukryj filtrowanie
Cena: 145,00 PLN
Podstawowe
Producent:Villiera
Region:Stellenbosch
Styl wina:czerwone
Rodzaj:wytrawne
Szczep:Pinot Noir
Objętność:0,75l.
Minimalna ilość zamówienia: 0.00 SZTUK
Waga netto: 0.00 KG
Indeks produktu: Dostępność: Bardzo dużo
Ilość:
Opis produktu

Pikantne i soczyste wino z dobrym rdzeniem jagodowym i koncentracją. Smak elegancki, ale mocny. To wino przeszło spontaniczną fermentację i MLF. Fermentacja odbywała się w otwartym zbiorniku z 30% zawartością całej kiści podzielonej między górną i dolną część dla różnych profili smakowych. Łodygi dodają struktury i garbnikowej przyczepności. Wino spędziło 10 dni po fermentacji na skórkach dla lepszej integracji taniny. 20% wina trafiło do nowego francuskiego dębu, a reszta do używanych beczek z francuskiego dębu. Wino było w beczce przez 10 miesięcy przed butelkowaniem. Podczas butelkowania wino przeszło przez chropowaty filtr.

W 2014 roku Alexander Grier wydał swój pierwszy Pinot Noir z Hemel en Aarde pod szyldem Stand Alone. Inspiracją dla nazwy było bardzo stare drzewo stojące samotnie nad brzegiem rzeki biegnącej obok naszej rodzinnej posiadłości w Standford. Xander (i jego marka Stand Alone) dołączył do Villiera w 2018 roku i od tego czasu marka rozszerzyła się do 3 win.

Pinot Noir zbierano ręcznie wcześnie rano, aby zapewnić jakość. 70% winogron zostało następnie pozbawionych szypułek przy użyciu starego ręcznego narzędzia do usuwania szypułek, ustawionego tak, aby utrzymać jagody w całości, a pozostałe 30% pozostawiono w całości. 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


© Copyright Progift.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem