2. urodziny KaapVino

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

2. urodziny KaapVino

17 sierpnia 2018 @ 18:00

Nie wiem czy wiecie, ale zupełnie niedawno stuknęło mi 45 lat na liczniku. w związku z tym chciałbym Was serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie – moje urodziny oraz urodziny mojego … uwaga… czwartego dziecka – firmy KaapVino. 🙂

Tak, tak, KaapVino ma już dwa latka, przeszło wszystkie choroby wieku dziecięcego łącznie z buntem dwulatka i jest co świętować! ?

Zapraszamy więc Was już w najbliższy piątek 17.08. na godzinne 18.00 na wspólną celebrację jubileuszową do salonu KaapVino przy ul. Abrahama 71 w Gdyni.

Świętować oczywiście będziemy przy afrykańskim białym winie, które chłodzi ciało i rozwesela duszę, a o brzuszki zadbamy pokarmami specjalnie dobranymi do win, przygotowanymi na tę okazję przez moją siostrę Kasię (La Festa Events & Catering).

Wyjątkowe wina, którymi będziemy się cieszyć to nasze nowości z ostatniego importu:

  • Na start jako aperitif Villiera Tradition Brut Rose – wino musujące produkowane metodą szampańską MCC.
  • Alvi’s Drift CVC (Chenin Blanc, Viognier, Chardonnay)
  • Alvi’s Drift Chardonnay Reserve
  • Rainbow’s End Chenin Blanc
  • Villiera Bush Vine Sauvignon Blanc

Spotkanie planowane jest w godzinach 18.00-21.00, a następnie możemy się wszyscy udać na oglądanie pokazów lotniczych nad gdyńską plażą.

Cena zaproszenia to 90 zł/osoba, a ponieważ wierzymy, że dobro wraca, 10 zł od każdego zaproszenia przekażemy na rzecz Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, prowadzonego przez Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca.

Do zobaczenia na urodzinach!

Wojtek Lazarowicz

Szczegóły

Data:
17 sierpnia 2018
Czas:
18:00
Strona internetowa:
https://2urodzinykaapvino.evenea.pl/