O nas

O KaapVino

Finest Wines of South Africa

KaapVino – Finest Wines of South Africa jest afrykańsko-polską spółką, której misją jest wprowadzanie na polskie stoły najlepszych win z wyselekcjonowanych winnic Republiki Południowej Afryki. 

Zespół KaapVino to ludzie, których łączy pasja do wina, troska o środowisko naturalne oraz miłość do kontynentu afrykańskiego, który dzięki niepowtarzalnej przyrodzie, różnorodności krajobrazu i lokalnych społeczności, oddziałuje wyjątkową aurą.

Współpracujemy z najbardziej prestizowymi i rodzinnymi winnicami w RPA prowadzącymi uprawe winorosli i produkcje winna w sposób zintegrowany i zrównoważony. Dzięki  czemu oferujemy tylko naturalne produkty, których produkcja nie szkodzi ludziom i środowisku.
 
Dzięki dużym bezpośrednim zakupom u wyselekcjonowanych producentów, możemy zaoferować naszym partnerom atrakcyjne warunki cenowe oraz promocje.
 
Firma mieści się w Trójmieście, ale dzięki magazynowi centralnemu posiadamy zasięg ogólnopolski. Specjalizujemy się w dostawach dla hoteli, restauracji oraz sklepów specjalistycznych. 
Posiadamy również szeroka ofertę dla biznesu, zestawy upominkowe, prezentowe i świąteczne. 
 
Zapraszamy do współpracy
Wojciech Lazarowicz
Prezes KaapVino Sp. o.o.
„We make wine with a thought of our customers, therefore the team …”

Douglas Adams

„Having never worked with a life coach before, I really did not know what to expect. Wow, was I surprised! I found out I could make it whatever I needed. Working with Philip has been great.”

Mark Jefferson

Nasze Winnice

Poznaj historię wyjątkowych południowoafrykańskich winnic, z których sprowadzamy wina

Nasz Sklep

Już dzisiaj zamów najlepsze wina z RPA, które dostarczymy do Ciebie w ciągu 2 dni

Nasz Blog

Zdobądź widzę na temat win, która pozwoli Ci jeszcze bardziej cieszyć się każdym łykiem